Перейти до вмісту

Про Тренування

Філософія навчання

На сьогодняшній день виховання домашньої собаки не включає в себе бездумні повтори комплексу сидіти-лежати-стояти та безпринципове ходіння поруч з періодичними ривками повідця.. Це у минулому.

Зараз собака – це член сім’ї, він потребує сучасних знань з харчування, коштів на якісну амуніцію та ветеринара, правильної соціалізації з раннього віку, вивчення правил поводження з іншими людьми/собаками шляхом спокійного знайомства та позитивних вражень. А дрессура – це наче хоббі для розумового та фізичного розвитку собачки, яка також повинна проходити весело та приємно як для господаря, так і для його улюбленця.

Додатково важливим для здоров’я собаки є щоденна реалізація видотипових побреб у вигляді пошукових ігор, гризіння спеціальних іграшок, вилизування смоколиків з важкодоступних місць, активних ігор та багато іншого.Людина досліджує “мову тіла” собаки, вчиться йти на компроміси, поважати вподобання та індивідуальні риси характеру, можливості саме свого песика для комфортного та гуманного співіснування.

приклад одного тренування з собакою

заняття № 3 “Комлекс цуцик 4 – 12 міс”

10 хвилинпривчення до намордника5 етапів + як правильно підібрати намордник
10 хвилинсобака відпочиваєрозбір теми “алгоритм та методи дресирування”
10 хвилинтренування витримки4 вправи + страхування
10 хвилинсобака відпочиваєрозбір теми “ігри собак”
20 хвилинпоїздка в автобусі з собакоюпісля попереднього знайомства з зупинкою, недовгий проїзд + правила безпечного перевезення тварини
На заняття необхідно мати з собою гарний настрій, собаку в правильній амунії, мотиваційні ласощі, іграшки, додатковий реквізит (залежно від заняття)

На тренування у ролі господаря допускаються діти від 14 років (відповідно до чинного законодавства України)

що підійде особисто для вашої собаки?

Переходьте на вкладку “Ціни”, ознайомтеся з варіантами комплексів тренувань та обирайте те, що буде корисно та цікаво саме Вам